چند لحظه صبر کنید...

چند لحظه صبر کنید...

درباره ما

پایگاه اینترنتی کرمان۱۱۸

پرتال اینترنتى کرمان ۱۱۸ در سال ۱۳۸۶ به عنوان نخستین و جامع ترین سایت نیازمندیها و تبلیغات جنوب شرق کشور با بیش از صدها آگهی جدید در روز ،فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون رتبه نخست و ارزشمند کشوری را در بین موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو را در بخود اختصاص داده است.

ارائه مشاوره تخصصی تبلیغات آنلاین با بهره گیری از کارشناسان تحصیلکرده ،ارائه پکیج هاى تبلیغاتى مدرن و خدمات متمایز تبلیغات سایبری ،درج رایگان آگهی آزمایشی ،امکان دسترسی مردم در دورترین نقاط به بانک اطلاعاتی کسب و کارهای فیزیکی استان کرمان و پشتیبانی آنلاین شبانه روزی توسط اپراتورهاى اینترنتى ،سرویس تیکت پشتیبانی و برگزاری جشنواره های تخفیف و رویدادهای شهری استان کرمان از جمله ویژگیهای منحصر بفرد پایگاه تبلیغات اینترنتی کرمان ۱۱۸ است که با راه اندازی آن هم اکنون ده ها نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول بکار شده اند.

دستیابى به معتبرترین پایگاه تبلیغاتى جنوب شرق کشور و جذب و پذیرش ده ها هزار آگهى هوشمند تا سال ١٣٩۸ از مهمترین اهداف و چشم اندازهاى تجارت الکترونیک گروه فناورى کرمان١١٨ با همکاری آژانس تبلیغاتی آی تک میباشد.

تصویر پیدا نشد

برنده استانی جشنواره کارآفرینان برتر

کرمان 118 منتخب هشتمین جشنواره کارآفرینان برتر کشور

تصویر پیدا نشد

تولید کننده اید؟ توزیع کننده اید؟

کرمان 118 ،راهی آسان،سریع و مطمئن برای معرفی خدمات و کالای شما.

تصویر پیدا نشد

با تیمی مجرب همراه شما هستیم

ما به تجربیات 10ساله فناوری اطلاعات و زیرساخت های لازم فضای دیجیتال مارکتینگ خود در استان کرمان ایمان داریم و به شما اطمینان می دهیم،در[کرمان118]بهترین ها را در کنار هم برای موفقیت کسب و کار شما به نمایش خواهیم گذاشت.

تصویر پیدا نشد

چرا ما را انتخاب میکنید؟

-جامع ترین سایت نیازمندیها و تبلیغات استان کرمان -بیش از 30000 بازدید کننده در ماه -کسب رتبه اول موتورهای جستجوگر -تاسیس 1386

تصویر پیدا نشد
تصویر پیدا نشد
53,000

کاربران راضی

تصویر پیدا نشد
95,000

آگهی ثبت شده

تصویر پیدا نشد
18,390

کوپن تخفیف

تصویر پیدا نشد
29,800

ساعت کاری

پکیج های تبیغاتی

جایگاه خود را در دنیای دیجیتال تثبت کنید.